KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275230
nr 1527 5230
Oidentifierad konstnär. Landskapsmotiv. Signerad Nyberg, daterad 1931. Olja på duk, 56x81 cm, yttermått inklusive ram: 68x93 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:46:36
13/3 19:40:25
13/3 19:41:40